Kariera

Chcesz zostać jednym z nas i dołączyć do grona SatchelPay?

Kochasz nowe wyzwania i chciałbyś zdobyć ciekawą pracę w międzynarodowym zespole?

Oto kilka aktualnych ofert pracy, na które możesz aplikować przez kontakt z nami:

Manager Sprzedaży

SatchelPay jest wiodącym dostawcą płatności w Europie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania transakcyjne dla każdej potrzeby naszych Klientów, poprzez «bankowość osobistą», odpowiednie podejście do naszych Klientów, a także konkurencyjne i przejrzyste ceny.

Wymagania dla kandydatów:

  • Wyjątkowe umiejętności prezentacji i komunikacji
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w:
  • banku
  • LUB firmach Fintech
  • LUB firmach doradztwa korporacyjnego
  • LUB przetwarzaniu kart
  • Płynny język angielski. Znajomość innego języka zachodnioeuropejskiego lub azjatyckiego będzie dodatkowym atutem
  • Wyższe wykształcenie
  • Punktualność
  • Zdolność do odbywania regularnych podróży służbowych

Podstawowe obowiązki:

  • Rozwój rynków europejskich
  • Przyciąganie nowych klientów i partnerów biznesowych
  • Spotkania, rozmowy telefoniczne, kampanie e-mailowe
  • Cotygodniowe raportowanie do kierownictwa

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Miesięczne prowizje w oparciu o wyniki sprzedaży
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna i motywująca atmosfera
  • Udział w forach i konferencjach w celu doskonalenia wiedzy
  • Prestiżowe biuro

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą proszeni są o przesłanie aplikacji w języku angielskim (CV) drogą e-mailową na adres: hr@satchelpay.com

Kierownik działu e-commerce

SatchelPay jest wiodącym dostawcą płatności w Europie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania transakcyjne dla każdej potrzeby naszych Klientów, poprzez «bankowość osobistą», odpowiednie podejście do naszych klientów, a także konkurencyjne i przejrzyste ceny. Mieliśmy świetny początek w krajach bałtyckich, a teraz czas, by połączyć Europę.

Wymagania dla Kandydatów:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży e-commerce
  • Doświadczenie w biznesie internetowym, takim jak: licencjonowane gry online i forex, jak również randki online
  • Komunikatywny język angielski. Znajomość innego języka zachodnioeuropejskiego lub azjatyckiego będzie dodatkowym atutem

  • Rozwój biznesu online, w tym przetwarzanie kart
  • Poszukiwanie nowych banków chętnych do współpracy
  • Stworzenie kompletnego biznesu przetwarzającego karty i odpowiednie nim zarządzanie (w tym integracja bramy płatniczej, przetwarzanie kart, systemy zwalczania nadużyć finansowych, itp.)
  • Uczestnictwo w potencjalnych spotkaniach służbowych z nowymi partnerami
  • Tygodniowe raporty dla kierownictwa

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w konferencjach/forach związanych z płatnościami online
  • Przyjazna i wspierająca atmosfera wśród kolegów